Resultatliste Zig-Zag løbet 2019



Udskrivning af diplom er desværre ikke tilgængeligt      Tilbage til løbsresultat oversigt     


Tryk på ovenstående link for at udskrive dit eget diplom.
Samlet resultatliste kan udsøges ved at vælge katagori og trykke på knappen nedenfor.





Vælg kategori

    

3250 km - Samlet resultat



PlaceringNavnKlubTid
1Klaus Murmann 00:15:38
2Liv Egelund Sparre HR Industries00:15:46
3Lars Jensen Assentoft Løbeklub00:16:30
4Rasmus Birkkjær HR Industries00:16:52
5Lars Svith HR/Tri Klubben00:17:07
6Karma Christensen 00:17:20
7Mette Christensen 00:17:23
8Tobias Vinther Sølvberg Jørgensen HR Industries00:17:43
9Emma Lind 00:18:07
10Torben Lind 00:18:08
11Charlotte Lind 00:18:12
12Frank Bjerregaard Vi løber i Randers00:18:15
13Sebastian Bradley HR/Tri klubben00:18:44
14Viktoria Silich HR Industries00:19:02
15Emly T Tjørna HR/Tri Klubben00:19:11
16Tina Torkilsdottir Tjørna HR/Tri Klubben00:19:21
17Torben Birkkjær HR Industries00:19:28
18Cilas Lundh Anthonisen HR/Tri Klubben00:20:01
19Anette Holm Pilgaard 00:20:07
20Nana Vassard 00:20:24
21Svea Knudsgård 00:20:27
22Emma Fausing Østergaard I.F. Alliancen00:20:36
23Tommy Andersen 00:20:49
24Brian Lind 00:20:57
25Josefine Andersen 00:21:01
26Karoline Andersen 00:21:04
27Gitte Andersen 00:21:05
28Flemming Bjerregaard Petersen Vorup Løbeklub00:21:07
29Laura Jeppesen 00:21:51
30Kim Jeppesen HR/Tri klubben00:21:56
31Sara Tange Brøndberg Karsten Brøndberg00:22:22
32Lone Birkkjær HR Industries00:22:25
33Connie Jørgensen VLIT00:22:28
34Anette Eriksen Vi løber i Randers00:22:30
35HR NN 00:22:36
36Steen F. Østergaard Atletikkens Venner00:22:42
37Bendt Smed HMF00:23:00
38Lene Nielsen Randers Freja Motion00:23:30
39Johan Ranch Nielen 00:23:42
40Var Tjørna HR/Tri klubben00:23:52
41Villads Kure HR/Vorup Løbeklub00:23:54
42Ulrik Kure HR/Vorup Løbeklub00:23:56
43Amalie Madsen 00:24:00
44Clara Madsen 00:24:03
45Kirsten Hviid Randers Freja Motion00:24:11
46Mathilde Svith HR/Tri klubben00:24:22
47Katrine Svith HR/Tri Klubben00:24:23
48Mona Jammal HR/Vorup Løbeklub00:24:30
49Allan Wurtz HR/Vorup Løbekklub00:24:33
50Marius Ranch Nielsen 00:25:13
51Michael Bjørn Nielsen 00:25:17
52Maria Kaspersen 00:25:30
53Anna Kure HR/Vorup Løbeklub00:25:37
54Kristina Kurre HR/Vorup Løbeklub00:25:40
55Ida Lejel HR/TRI Klubben00:26:29
56Tom Lejel HR/Tri klubben00:26:33
57Conrad Knudsgård 00:26:53
58Line Hviid 00:26:55
59Helle Gnudtzmann Randers Freja Motion00:27:59
60Naja Vinther Sølvberg Jørgensen HR Industries00:28:37
61Trine Foldbjerg Skov 00:28:57
62Frederik Foldbjerg Skov 00:29:02
63Susanne Svith HR/Tri klubben00:29:19
64Jean Fisker 00:32:26
65Laura Jeppesen HR/Tri Klubben00:32:35
66Morten Steensen HR Industries00:33:40
67Caroline Lund HR/Vorup Løbeklub00:33:59
68Line Lund HR/Vorup Løbeklub00:34:01
69Daniel Tarp Lundø Nielsen HR/Vorup Løbeklub00:34:03
70Thomas Lundø Nielsen 00:34:05
71Louise Tarp Lundø Nielen 00:34:11
72Martin Lund HR/Vorup Løbeklub00:35:57
73Lærke Lund HR/Vorup Løbeklub00:35:59
74Camilla Møller Hansen 00:36:30