Resultatliste Sommerløbet 2018



Udskriv dit diplom      Tilbage til løbsresultat oversigt     


Tryk på ovenstående link for at udskrive dit eget diplom.
Samlet resultatliste kan udsøges ved at vælge katagori og trykke på knappen nedenfor.





Vælg kategori

    

8 km - Samlet resultat



PlaceringNavnKlubTid
1Brian Løgstrup Hinnerup Løberne00:29:09
2Gert Jakobsen Viborg AM00:32:56
3Carsten Wetche Hinnerup Løberne00:33:12
4Simo Le Benioury Hinnerup Løberne00:33:49
5Per Nørager Move Randers00:33:51
6Jesper Laustsen HOUNØ00:34:33
7Henrik Hasle Hinnerup Løberne00:34:42
8Lars Hunsballe 00:35:15
9Kim Tovgaard 00:35:17
10Mads Munk Jepsen Move Randers00:36:06
11Karsten Larsen Randers Freja Motion00:36:23
12Anne Muurholm Hinnerup Løberne00:36:27
13Peter Høst Poulsen Hinnerup Løberne00:37:01
14Leif Ravn Hinnerup Løberne00:37:18
15Mikkel Mikkelsen Move Randers00:37:56
16Søren Frostholm Urth Move Randers00:38:11
17Lars Simonsen 00:38:43
18Anders Nielsen 00:39:12
19Carsten Møller 00:39:20
20Christian Haugaard 00:39:33
21Morten Rasmussen Move Randers00:39:46
22Sofus Degn Larsen Move Randers00:39:50
23Hans Møller Move Randers00:39:51
24Martin Østergaard Hinnerup Løberne00:40:27
25Henning Kjeldsen Hinnerup Løberne00:40:50
26Rikke Nielsen Hinnerup Løberne00:40:53
27Lisa Greve Tovgaard Vi Løber i Randers00:41:10
28Michael Samsø Hørning Ude-Motion00:41:44
29Judith Jensen Randers Freja Motion00:42:11
30Tommy Jespersen Hinnerup Løberne00:42:20
31Hans Villadsen 00:42:23
32Hardy Nielsen 00:42:29
33Hans Jørgensen Randers Freja Motion00:42:35
34Jens Lundgaard Hounø00:42:36
35Kurt Hevang Randers Freja Motion00:42:40
36Allan Normark Move Randers00:42:43
37Birgitte Hvid 00:43:43
38Erling Mølholm Hinnerup Løberne00:43:44
39Lærke Fraes Dittmann 00:44:03
40Helle Fraes Dittmann 00:44:04
41Maja Hansen Move Randers00:44:31
42Thorkild Højgaard Randers Freja Motion00:44:36
43Irene Madsen 00:44:47
44Erika Mikkelsen Move Randers00:44:51
45Britta Stensgaard Move Randers00:44:58
46Birgitte Rojek 00:45:00
47Annette Urth Jensen Move Randers00:45:13
48Lisbeth Brøndum Move Randers00:45:14
49Jette Nielsen Randers Freja Motion00:45:51
50Peter Nielsen 00:45:54
51Bodil Andersen Move Randers00:46:03
52Lars Brønlund Bjerringbro atletik og motion00:46:17
53Henrik Bøge Bam00:46:19
54Lisbeth Bak Pedersen 00:46:33
55Lisbeth Asmussen 00:46:55
56Karsten Mathiesen Randers Freja Motion00:46:59
57Thomas Larsen 00:47:04
58Mogens Skjødt Move Randers00:47:19
59Peter Mogensen Move Randers00:47:49
60Jan Mogensen Move Randers00:47:51
61Ken Ohlsen 00:47:53
62Lars Møller Move Randers00:47:57
63Ingrid Glerup Pink Lady Dreamteam00:48:28
64Gitte Pedersen VLIR00:48:31
65Annette Eriksen Hinnerup Løberne00:48:47
66Birte Madsen Bjerringbro atletik og motion00:48:59
67Gitte Brønlund Bjerringbro atletik og motion00:49:01
68Lene Stærkær 00:49:14
69Ejnar Jensen Skopvløberne Rold00:49:15
70Lizet Sønderlyng Hald tøserne00:49:17
71Trine Puggaard 00:49:21
72Susan Hvass Tradium Randers00:49:30
73Jimmy Skiffard Move Randers00:49:37
74Line Holm Dreholt 00:49:40
75Lise-Lotte Pannerup 00:50:09
76Sasja Wolter Andersen 00:50:21
77Karl Kristian Skovby Høgh 00:50:28
78Lotte Andersen Move Randers00:50:31
79Lone Lundgren Hald tøserne00:50:45
80Hanna Lyneborg Pink Lady Dream Team00:51:33
81Ellen Andersen Move Randers00:51:47
82Jytte Rasmussen Vi løber i Randers00:51:49
83Michelle Stenholt 00:52:16
84Peter Jørgensen Move Randers00:52:35
85Irene Nielsen Move Randers00:52:37
86Tina Lauritsen Move Randers00:52:39
87Ulla Hansen 00:53:05
88Pia Ebbesen Move Randers00:53:33
89Susanne Andreassen 00:53:52
90Stine Sørensen 00:53:54
91Mai-britt Ambøg Hvass 00:54:06
92Lone Ullits 00:54:07
93Heidi Ploug Clausen 00:55:43
94Bodil Nørager Move Randers00:57:12
95Ana Lopes Kristensen 01:03:33