Resultatliste Intersport Randers Sommerløbet 2015



Udskriv dit diplom      Tilbage til løbsresultat oversigt     


Tryk på ovenstående link for at udskrive dit eget diplom.
Samlet resultatliste kan udsøges ved at vælge katagori og trykke på knappen nedenfor.





Vælg kategori

    

8 km - Samlet resultat



PlaceringNavnKlubTid
1Thorkild Jensen Move Randers00:29:56
2Shibru Kameto 00:32:07
3Lea Tybirk Hinnerup Løberne00:32:31
4Keld Thomsen 00:33:24
5Nicolas H. Nielsen 00:33:43
6Peter Bo Olesen 00:33:52
7Per Nørager Move Randers00:33:53
8Karl Boe Aalborg Øst Road Runners00:34:06
9Lars B. Pedersen Hinnerup Løberne00:34:46
10Carsten Wetche Hinnerup løberne00:34:48
11Maja Boe Aalborg Øst RRC00:35:57
12Mads Munk Jepsen Move Randers00:36:38
13Peter Timmermann 00:37:18
14Valther Hansen Hinnerup løberne00:37:27
15Janne Porse Sakskjær Hinnerup løberne00:37:30
16Lars Rasmussen mademyday00:37:50
17Lars Pedersen Verdo00:37:54
18Flemming Lauridsen Hinnerup løberne00:38:33
19Peter Stræde Henriksen 00:38:59
20Carsten Møller 00:39:01
21Marianne Støckler VK Running Club00:39:17
22John Madsen Move Randers00:40:14
23Sven Jørgensen Randers Freja Motion00:40:20
24Gitte Thorup 00:40:33
25Sten Vestergaard 00:40:39
26Susan Schmidt 00:40:47
27Mona Lisa Lindum Verdo00:40:55
28Birgitte Amtkjær Nielsen 00:40:59
29Hans Jørgensen Randers Freja Motion00:41:02
30Keld Taasti 00:41:07
31Kent Nielsen 00:41:12
32Tommy Jespersen Hinnerup løberne00:41:30
33Allan Stegger Spentrup Løbeklub/Expo00:41:41
34Jens Hammer Randers Freja Motion00:41:46
35John Damgaard Bæk Verdo00:41:51
36Lars Albrechtsen 00:41:55
37Jesper Knudsen Assentoft løbeklub00:42:43
38Annette Urth Jensen Move Randers00:42:50
39Jan Mogensen Move Randers00:42:53
40Mikael Nyegaard Randers Freja Motion00:42:55
41Kurt Sørensen 00:43:04
42Brian Kjærulff 00:43:12
43Peder Kræmer Randers Freja Motion00:43:19
44Julie Nielsen løb i Doktorparken00:43:23
45Kurt Hevang Randers Freja Motion00:43:28
46Else Sørensen 00:43:37
47Lærke Fraes Dittmann 00:43:53
48Helle Fraes Dittmann 00:43:55
49Bo Dittmann 00:44:08
50Anette Fløe 00:44:18
51Mette Birk Århus 190000:44:20
52Anne-Marie Eg Jørgensen Århus 190000:44:22
53Rikke Nielsen Hinnerup løberne00:44:48
54Anne-Mette Sunesen Assentoft Løbeklub00:44:49
55Palle Mikkelsen Move Randers00:44:56
56Anne Jung Kristensen 00:44:57
57Margrete Larsen Randers Volleyball Klub00:44:58
58Jimmy Christiansen Løb i Doktorparken00:45:04
59Lone Rye Nielsen 00:45:10
60Maja Hansen 00:45:31
61Niels Bo Nielsen Hinnerup Løberne00:45:37
62Bente Sølvssten Fitness.dk00:45:47
63Lisbeth Rasmussen 00:45:53
64Susanne Lykke Andreasen 00:45:54
65Renè Kristensen 00:45:57
66Jette Nielsen Move Randers00:46:10
67Line Hansen 00:46:25
68Ida Christine Andersen mademyday00:46:27
69Lizet Sønderlyng Haldtøserne00:46:35
70Lonnie Juncher 00:46:51
71Helle Prang 00:47:27
72Lisbeth Brøndum Move Randers00:47:36
73Christian Brøndum Move Randers00:47:37
74Anette Degn Larsen 00:47:41
75Maria Degn Andersen 00:47:42
76Lone Lundgren Haldtøserne00:47:48
77Susanne Paulsen 00:48:00
78Katrine Støttrup 00:48:13
79Nanna Rye Nielsen 00:49:01
80Lone Johnsen 00:49:06
81Lisbeth Boesen 00:49:16
82Louise Hansen 00:49:57
83Dorthe Taasti 00:50:00
84Lone Leth Holme 00:50:01
85Bodil Andersen Move Randers00:50:28
86Karen Marie Skovbo 00:50:51
87Mette Laustsen 00:51:00
88Irene Nielsen Move Randers00:51:40
89Peter Jørgensen Move Randers00:51:42
90Caroline K.D. Laursen Randers Freja Motion00:52:36
91Flemming Roth Madsen Duba-b800:52:44
92Helle Dahl Randers Freja Motion00:54:41
93Ulla Hansen 00:54:49
94Tine Boe Aalborg Øst Road Runners00:55:17
95Ebbe Krogh 01:08:05
96Birthe Olesen 01:08:08