Resultatliste Intersport Randers Sommerløbet 2014



Udskriv dit diplom      Tilbage til løbsresultat oversigt     


Tryk på ovenstående link for at udskrive dit eget diplom.
Samlet resultatliste kan udsøges ved at vælge katagori og trykke på knappen nedenfor.





Vælg kategori

    

8 km - Samlet resultat



PlaceringNavnKlubTid
1Kasper Jørgensen 00:27.37
2Thorkild Jensen 00:29.56
3Rasmus Mannerup Randers Freja Motion00:31.16
4Jesper Brunse Olesen Verdo00:32.04
5Anders Callisen Jørgensen 00:33.32
6Søren Lykke Simonsen Verdo00:33.40
7Carsten Wetche Hinnerup Løberne00:33.44
8Lea Tybirk Hinnerup Løberne00:33.46
9Lars B. Pedersen Hinnerup Løberne00:34.30
10Henrik Andresen 00:35.43
11Torben Kjær 00:35.44
12Lars Simonsen Hammel GF Løb og Motion00:36.25
13Pia Lyholm 00:36.31
14Bo Randers Freja Motion00:37.19
15Bjarne Ludvigsen Randers Freja Motion00:37.21
16Mick Schmidt Min mor00:37.55
17Kevin Hansen 00:38.08
18Ejner Kjeldsen MOVE00:38.19
19Per Tybirk 00:38.25
20Carsten Lind Aarhus 190000:38.35
21Lars Damgaard 00:38.39
22Svend Midtgaard Verdo00:38.47
23Ulrik Glerup 00:38.49
24Anette Tybirk Hinnerup Løberne00:38.50
25Henning Kjeldsen Hinnerup Løberne00:38.54
26John Damgaard Bæk Verdo00:39.25
27Allan R. Sørensen 00:39.29
28Brian Kjærulf 00:39.43
29Gitte Pedersen 00:39.47
30Hans Jørgensen 00:39.51
31Lars Pedersen Verdo00:40.10
32Mai Schmidt Min mor00:40.26
33Birgitte Amtkjær Nielsen 00:40.59
34Steen Ølgod 00:41.00
35Mikael Nyegaard Randers Freja Motion00:41.03
36Per Bach Sørensen Hinnerup Løberne00:41.13
37Mona Lisa Lindum Verdo00:41.18
38Tommy Jespersen Hinnerup Løberne00:41.30
39Peter Broløs MOVE00:41.43
40Paulo Leal MOVE00:41.50
41Bjørn Ølgod 00:42.03
42Inger Koch Nielsen 00:42.13
43Rikke Nielsen Hinnerup Løberne00:42.31
44Camille Ølgod 00:42.37
45Bent Jensen 00:42.45
46Peder Kræmer Randers Freja Motion00:42.47
47Jette Nielsen MOVE00:42.52
48Kenneth Johansen 00:43.03
49Jan Mogensen MOVE00:43.04
50Lars Albrechtsen 00:43.10
51Henning Nielsen Hinnerup Løberne00:43.32
52Ib Kjær Rodil Hinnerup Løberne00:43.33
53Annette Vestergaard Randers Freja Motion00:43.34
54Leonora Rojek 00:43.37
55Birgitte Rojek Hammel Løberne00:43.46
56Anne-Marie Eg Jørgensen 00:43.50
57Jens Ahm Randers Freja Motion00:44.11
58Henriette Hultmann Hinnerup Løberne00:44.32
59Annette Urth Jensen MOVE00:44.58
60Laura Høeg 00:45.01
61Mia Thye 00:45.02
62Jørn Thisted 00:45.25
63Ivan Hansen 00:45.27
64Jette Bødker Randers Freja Motion00:45.29
65Hans Pedersen randers Freja Motion00:45.42
66John Drachmann Hinnerup Løberne00:46.02
67Thomas Larsen 00:46.11
68Laila Sørensen Randers Freja Motion00:46.32
69Jette Bruun MOVE00:46.37
70Hans Holm Hinnerup Løberne00:47.00
71Karsten Mathiesen 00:47.07
72Gitte Nielsen Hinnerup Løberne00:47.10
73Gitte Jensen 00:47.12
74Sanne Drachmann Hinnerup Løberne00:47.59
75Gert Schmidt Min mor00:48.16
76Hanne Schmidt Min mor00:48.32
77Margit Nielsen MOVE00:48.59
78Amdi Simon Kjærgaard 00:49.09
79Irma 00:49.15
80Anne Roest Randers Freja Motion00:49.25
81Lars Møller MOVE00:49.34
82Anette Kaas MOVE00:49.35
83Finn Madsen MOVE00:49.37
84Ellen Koch Nielsen 00:50.32
85Henny Jensen 00:51.01
86Jan Møller Jensen MOVE00:51.06
87Mette Fruensgaard Plusbog.dk00:51.07
88Andreas Dirksen Plusborg.dk00:51.08
89Jesper Kløvborg Laustsen 00:51.27
90Mette Grønkjær MOVE00:52.01
91Ellen Andersen MOVE00:52.02
92Irene Balle Nielsen MOVE00:52.06
93Peter Jørgensen MOVE00:52.07
94Anni Hyldal MOVE00:52.24
95Tina Lauridsen MOVE00:52.29
96Pia Ebbesen MOVE00:53.09
97Hans Knudsen Sønderhald Badminton00:53.46
98Anders Brandstrup 00:54.27
99Anja B. Askov 00:54.28
100Dorte Børsting 00:54.55
101Maren-Lis Larsen 00:56.16
102Bodil Nørager MOVE00:57.13
103Dorte Nothlev 00:58.09
104Helle Højholdt Aarhus 1900 A/M00:58.14