Resultatliste Intersport Randers Sommerløbet 2013



Udskriv dit diplom      Tilbage til løbsresultat oversigt     


Tryk på ovenstående link for at udskrive dit eget diplom.
Samlet resultatliste kan udsøges ved at vælge katagori og trykke på knappen nedenfor.





Vælg kategori

    

8 km - Samlet resultat



PlaceringNavnKlubTid
1Kasper Jørgensen  00:27.38
2Rasmus Mannerup Jørgensen  00:31.15
3John Albin Hansen  00:31.41
4Lars Schøler Hunsballe  00:32.09
5Klaus M. Rasmussen Randers Freja Motion00:32.24
6Thomas Sloth Higher-level.dk00:32.35
7Lars B. Pedersen Hinnerup Løberne00:32.37
8Per Nørager Move Randers00:33.08
9Torben Hoberg Move Randers00:33.19
10Keld Præst  00:33.43
11Michael Bay Sørensen Dansk Handelsblad00:34.18
12Jan Ole Brun-Rasmussen Hinnerup Løberne00:34.29
13Peter Overgaard  00:35.09
14Lars Simonsen Klub 100 DK00:35.13
15Carsten Wetche Hinnerup Løberne00:35.31
16Per Wissendorf Jr. RFM00:36.05
17Søren Andersen  00:37.05
18Kurt M. Nielsen Move Randers00:37.50
19Poul Møller Randers Freja Motion00:38.23
20Carl Møller Randers Freja Motion00:38.24
21Hans Erik Møller Move Randers00:39.00
22Hans Jørgensen Randers Freja Motion00:39.27
23John Madsen Move Randers00:39.29
24Rasmus Sørensen Randers Freja Motion00:39.38
25Merete Åby  00:39.40
26Gert Jacobsen  00:39.42
27Peter Mogensen Move Randers00:39.44
28Flemming Iversen  00:39.54
29Lisbeth Randers Freja Motion00:40.17
30Keld Taasti Randers00:40.47
31Peder Kræmer Randers Freja Motion00:40.56
32Christina Sørensen Randers00:41.15
33Kurt Sørensen Randers00:41.43
34Zean Kornerup Nielsen  00:42.20
35Heidi Priess-Sørensen Hinnerup Løberne00:42.23
36Vivi Bo Mogensen Move Randers00:42.28
37Rikke Nielsen Hinnerup Løberne00:42.38
38Pernille Mikkelsen  00:42.47
39Annette Urth Jensen Move Randers00:42.57
40Jan Mogensen Move Randers00:42.58
41Niels Bo Nielsen Hinnerup Løberne00:43.05
42Allex Hengeberg Byens Fitness00:43.10
43Magnus Møller Randers Freja Motion00:43.18
44Bente Juul-Lassen Randers00:43.35
45Søren Frostholm Urth Move Randers00:43.43
46Annette Vestergaard  00:43.44
47Kim Ulsøe Randers Freja Motion00:43.46
48Allan Salling Stegger  00:43.55
49Kent Pedersen  00:43.57
50Jette Bødker Randers Freja Motion00:44.10
51Britta Haun Hadsten00:44.16
52Birgitte Rojek Hammel Løberne00:44.18
53Gitte Pedersen Randers00:44.34
54Anna Bødker Larsen Randers Freja Motion00:45.07
55Helena Jensen  00:45.09
56Sandra Bay Juul  00:45.10
57Lisbeth Brogaard Move Randers00:45.21
58Tina Dam Gade  00:45.22
59Paulo Leal Move Randers00:45.24
60Michael Rejsenhus Move Randers00:45.34
61John Pedersen  00:45.51
62Thomas Larsen  00:46.17
63Julie Bræmer Viborg00:46.19
64Hans Holm Hinnerup Løberne00:46.34
65Louise Juhl Byens Fitness00:46.36
66Carsten Sørensen  00:46.39
67Jesper Sønderlyng Haldtøserne00:46.44
68Henrik Lund Andersen Randers00:46.48
69Malou Vad Aarhus00:47.25
70Morten Brøndum  00:47.26
71Lisbeth Rosenkvist  00:47.44
72Mia Lahn Christensen Randers00:47.45
73Lene Møller Hansen Move Randers00:47.50
74Lisbeth Broløs Move Randers00:47.56
75Maria Wieland Andersen  00:48.15
76Lene Damborg Hadsten00:48.16
77Lizet Sønderlyng Haldtøserne00:48.19
78Signe Holm Pedersen  00:48.21
79Irene Nielsen Move Randers00:48.23
80Anette Birch Randers00:48.30
81Anette Færch  00:48.44
82John Drachmann Hinnerup Løberne00:49.02
83Jan Møller Jensen Move Randers00:49.07
84Jeanette Salling Stegger  00:49.13
85Lisbeth Rasmussen  00:49.14
86Jette Bruun Move Randers00:49.19
87Iben Legarth Hansen Randers00:49.39
88Mette Grønkjær Move Randers00:49.44
89Sussi Hjorth Move Randers00:49.46
90Finn D. Aalestrup Hinnerup Løberne00:49.48
91Ellen Andersen Move Randers00:50.27
92Vivian Andersen Voldgaard  00:51.19
93Kim Sørensen Move Randers00:51.31
94Lars Møller Move Randers00:51.32
95Irma Nielsen Randers Freja Motion00:51.59
96Margit Nielsen Move Randers00:52.03
97Anette Kaas Move Randers00:52.30
98Lene Hansen Randers00:52.54
99Lonnie Juncher Duba-B800:53.43
100Lone Lundgren Haldtøserne00:53.56
101Hans Knudsen Sønderhald Badminton00:54.27
102Jesper Christensen Randers00:55.28
103Tine Bay Juul  00:56.15
104Pia Ebbesen Move Randers00:57.09
105Jimmy Skiffard Move Randers00:58.48
106Christina Møller Eriksen Mariager01:01.54
107Lene Rask Mikkelsen Randers01:03.15
108Lone Gammelby Randers01:03.44
109Theresa Kristensen  01:09.07
110Stine Bred  01:09.11