Resultatliste JP Brød Sommerløbet 2012



Udskriv dit diplom      Tilbage til løbsresultat oversigt     


Tryk på ovenstående link for at udskrive dit eget diplom.
Samlet resultatliste kan udsøges ved at vælge katagori og trykke på knappen nedenfor.





Vælg kategori

    

8 km - Samlet resultat



PlaceringNavnKlubTid
1Ulrik Skou 00:29.56
2Thorkild Jensen Move Randers00:30.01
3Brian E. Hansen Hinnerup Løberne00:30.28
4Thomas Sloth Dansk Fitness00:30.34
5Rasmus Lorenzen Hinnerup Løberne00:31.47
6Simo LeBenioury Hinnerup Løberne00:31.56
7Alex Kristensen 00:32.08
8Per Nørager Move Randers00:32.10
9Lars B. Pedersen Hinnerup Løberne00:32.56
10Lone Moeslund Larsen Move Randers00:33.03
11Klaus Rasmussen 00:33.12
12Ole Jakobsen Move Randers00:34.00
13Jan Ole Brun-Rasmussen Hinnerup Løberne00:34.11
14Poul Holm Møller Randers Freja Motion00:34.16
15Jim Klitgaard-Paulsen Aarhus 190000:34.20
16Knud Olsen Randers freja Motion00:34.23
17Ove Aagaard 00:35.15
18Jesper Rathcke Hinnerup Løberne00:35.23
19Michael Andersen Dansk Fitness00:35.26
20flemming Jørgensen 00:35.38
21Jørgen Græsholt Hinnerup Løberne00:35.45
22Tobias Trümper 00:35.46
23Peter Høst Poulsen Hinnerup Løberne00:35.53
24Nicolaj Nielsen Hinnerup Løberne00:36.16
25Anders Sommer Dansk Fitness00:36.18
26Lars Simonsen Klub 100 DK00:36.23
27Leif Ravn Hinnerup Løberne00:36.32
28Anette Clausen 00:38.21
29Thorkild Højgaard Randers Freja Motion00:38.31
30Anette Tybirk Hinnerup Løberne00:38.40
31Valther Hansen Hinnerup Løberne00:38.44
32Lars Albrechtsen Move Randers00:38.51
33Karin Pinderup Randers Freja Motion00:38.53
34Per Tybirk Hinnerup Løberne00:39.00
35Thomas Hou Nielsen Move Randers00:39.06
36Tina Jakobsen 00:39.08
37Flemming Lauridsen Hinnerup Løberne00:39.28
38Charlotte Lorenzen Hinnerup Løberne00:39.37
39Uffe Veigert 00:39.45
40Anders Callisen Jørgensen 00:39.57
41kim lund koue 00:40.04
42Katrine Tram 00:40.12
43Mikael Nyegaard Randers Freja Motion00:40.15
44Dorte Beck Team Pedersen00:40.40
45Peter Mogensen Move Randers00:41.01
46Peder Kræmer Randers Freja Motion00:41.08
47Jens Ahm Randers Freja Motion00:41.17
48Helle Thulstrup Larsen Aarhus 190000:41.25
49Rasmus Skovbo Skovbo Run00:41.29
50Hans Friis Assentoft Løbeklub00:41.47
51Kurt Sørensen 00:41.55
52Jan Nielsen Move Randers00:42.06
53Kim Holst 00:42.10
54birthe Jordt Hinnerup Løberne00:42.15
55Tonny Jespersen Hinnerup Løberne00:42.43
56Morten Bendixen bendixenssommerhus.dk00:42.48
57Anita Doktor Dansk Fitness00:42.51
58Peter Mikkelsen Dansk Fitness00:42.53
59Dinah Khatir 00:43.01
60Rasmus Bødker Larsen Randers Freja Motion00:43.12
61Peter H. Rasmussen 00:43.25
62Vivi Bo Mogensen Move Randers00:43.30
63Jan Møller Jensen Move Randers00:43.32
64Jette Nielsen Move Randers00:43.38
65Hans Erik Møller Move Randers00:43.42
66jan mogensen 00:43.46
67jens hedegård 00:44.01
68Gitte Pedersen 00:44.06
69Birgitte Amtkjær Nielsen Aarhus 190000:44.09
70Jørn Lorentzen Randers Freja Motion00:44.30
71Kurt M. Nielsen Move Randers00:44.33
72Martin Bendixen bendixenssommerhus.dk00:44.34
73Jens Peter Brøndum Move Randers00:44.37
74Kenneth Johansen 00:44.44
75Lis Ahlstrøm Sørensen 00:44.47
76Casper Urth Nygaard 00:44.50
77Henning Nygaard Move Randers00:44.52
78Sofie Nielsen Dansk Fitness00:44.59
79Birgitte Rojek Hammel Løberne00:45.16
80Carina Jespersen 00:45.22
81Lisbeth Broløs Move Randers00:45.24
82Anna Bødker Larsen Randers Freja Motion00:45.37
83Anne-Marie Eg Jørgensen 00:45.41
84Erling Sønbdergaard 00:45.57
85pernille strøm pedersen 00:46.04
86Dorte Vestergaard Move Randers00:46.07
87Jette Bødker Randers Freja Motion00:46.18
88Rikke Hyttel Move Randers00:46.42
89Rikke Bjerre Move Randers00:46.46
90Christian Brøndum Move Randers00:47.19
91kasper Lægård vielen dank00:47.59
92Sussi Hjorth Move Randers00:48.11
93Carsten Kjærsgaard Hinnerup Løberne00:48.35
94Irene Nielsen Move Randers00:48.41
95Mette Grønkjær Move Randers00:49.00
96Dorthe Taasti 00:49.49
97Anette Birch 00:49.51
98Julie Jørgensen 00:49.53
99Vibeke Kokhauge 00:50.02
100Jette Bruun Move Randers00:50.10
101Peter Michaelsen Move Randers00:50.12
102Henrik Lund Andersen 00:50.19
103Karin Vinther 00:50.36
104Bodil Andersen 00:50.53
105Gitte Olesen Hinnerup Løberne00:51.31
106Ole Urban 00:51.58
107Henning Jensen Dansk Fitness00:52.30
108Gitte Bruun Move Randers00:52.31
109Hans Knudsen 00:52.38
110Anne Siri Snell 00:53.00
111Maria Agnethe Andersen 00:53.15
112Helle Højholdt Aarhus 190000:53.18
113Bjarke Stig Andersen 00:53.19
114Karina Kaas Randers Freja Motion00:53.59
115Dorte Nothlev Aarhus 190000:54.25
116Louise Rosengreen 00:54.38
117Søren Madsen 00:54.40
118Sanne Andersen 00:55.15
119Charlotte Manø 00:55.50
120Bodil Nørager Move Randers00:55.56
121Helle Vestergaard 00:56.01
122henriette møller 00:56.02
123Lisbeth Brinckmann Move Randers00:56.55
124Henriette Damgaard Dansk Fitness00:57.40
125Trine Sørensen Dansk Fitness00:57.42
126Bo Mølgard Jespersen 00:58.32
127Hanne Rugholm Move Randers00:58.40